نماد سایت ایران دی دی اس

معرفی ۴ متخصص برتر زیبایی و ترمیمی به انتخاب مجله ایران دی دی اس

متخصص برتر زیبایی

در سال‌های اخیر تعداد مردان و زنانی که جراحی زیبایی انجام می‌دهند، به طور قابل توجهی افزایش یافته است، زیرا افراد بیشتری از مزایای بهبود زیبایی ظاهری مطلع شده‌اند و از آن استقبال می‌کنند. برای کمک به شما برای دریافتن اینکه متخصص جراحی زیبایی کیست، این مقاله را گردآوری کرده‌ایم. همچنین شما می‌توانید برای یافتن دکتر جراح زیبایی زنان، بهترین دکتر جراح زیبایی لیپوماتیک، همچنین اگر ساکن غرب تهران هستید، دکتر جراح پلاستیک غرب تهران یا بهترین متخصص جراح زیبایی استان تهران را می‌توانید در این مقاله پیدا کنید.

آشنایی با زمینه فعالیت جراحان زیبایی

متخصصان جراحی زیبایی بعد از اتمام دوره تحصیلی خود می‌توانند یکی از زمینه‌های فعالیت گفته شده در زیر را انتخاب کرده و بعد از گذراندن دوره مربوط به آن در این زمینه فعالیت خود را آغاز کنند.

در ادامه مقاله متخصص جراحی زیبایی کیست، به فعالیت‌های این متخصصان می‌پردازیم. جراحان زیبایی می‌توانند هر قسمتی از بدن را به جز سیستم عصبی مرکزی ترمیم یا بازسازی کنند. برخی از درمان‌هایی که انجام می‌دهند، در ادامه گفته شده است.


دکتر علی جاودانی

ایشان پس از اتمام دوره ۷ ساله پزشکی عمومی خود، بورد تخصصی جراحی (به مدت ۴ سال) و بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی خود (به مدت ۳ سال) را در دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز و دانشگاه علوم پزشکی ایران با رتبه ممتاز پشت سرگذاشته‌اند و در حال حاضر عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و آمریکا هستند.

نمونه‌های فراوان موفق عمل راینوپلاستی ایشان بیانگر دقت و ظرافت در معاینات اولیه، مشاوره صادقانه و به کارگیری تکنیک‌های متبحرانه ایشان است. تمامی مراحل جراحی اعم از مشاوره قبل از عمل و آنالیز وضعیت داخلی بینی، عمل جراحی، مراقبت‌های بعد از عمل و آموزش‌های موردنیاز توسط خود ایشان انجام می‌شود که این مسئله تاثیر به سزایی بر رضایت‌مندی مخاطبین ایشان دارد.

 • عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران
 • فارغ التحصیل جراحی عمومی از دانشگاه شیراز
 • فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی ایران
آدرسسعادت آباد ، خیابان فرحزادی ، روبروی اریکه ایرانیان ، کوچه عباسی اناری ، پلاک ۵۱
شماره تماس۰۲۱۸۸۶۹۰۹۰۹ – ۰۹۱۲۰۱۶۴۳۷۲

دکتر حمیدرضا راستی

دکتر حمیدرضا راستی متخصص گوش، حلق و بینی، جراح سر و گردن و پلاستیک بینی و صورت و دارای بورد تخصصی ناسیونال در این زمینه هستند.

ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه و عضو انجمن گوش، گلو و بینی، جراحی سر و گردن در ایران و از شناخته‌ شده ترین جراحان بینی و زیبایی صورت در تهران می‌باشند. دکتر حمیدرضا راستی در زمینه‌ انواع بینی گوشتی، استخوانی غضروفی، بینی‌های دارای شکستگی و انحراف شدید تبحر و مهارت بالایی دارند و از نتایج موفق برخوردار هستند.
یکی از اصول عمل بینی دکتر راستی زیبایی طبیعی و مدرن به همراه حفظ اصول پزشکی و بهبود تنفس زیباجویان است. سبک جراحی دکتر راستی طبق اصول زیبایی روز دنیا و مختص هر فرد خانم و آقا است که با استانداردهای پزشکی مطابقت دارد. در جراحی بینی بدون تامپون بیمار به راحتی بعد عمل می‌تواند لذت تنفس طبیعی از بینی خود را تجربه کند.

 1. متـخصص گـوش،حلـق و بينـى
 2.  دارای بـورد تخصصـى نـاسيــونال
 3. جـراح سـر و گـردن
 4. جـراحی پـلاستيك صـورت و بينـى
 5. عضو هیئـت علـمی دانشگـاه
 6. جـراحی زیبایی گـوش
 7. آنـدوسکوپی سینـوس
 8. بلفـارو پلاستـی
 9. تـزریق ژل و بوتـاکس
آدرستهران – شریعتی – بالاتر از میرداماد – خیابان منظر نژاد -ساختمان آرام – طبقه سوم
شماره تماس۰۹۳۶۶۰۰۳۱۸۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۵۸۳۷

دکتر حمیدرضا حسنانی

ایشان متولد سال ۱۳۵۲ هستند و از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را روی جراحی زیبایی بینی متمرکز کرده‌اند. دکتر حسنانی تاکنون بالغ بر ۷۰۰۰ جراحی موفق بینی انجام داده‌اند و از مبتکرین جراحی زیبایی بینی بر اساس شاخص‌های فرهنگی ایرانی می‌باشند.

متخصص گوش و حلق و بینی، جراحی بینی و صورت، متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی بینی، دکتر حمیدرضا حسنانی دارنده بورد تخصصی گوش و حلق و بینی از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را روی جراحی بینی متمرکز نموده و تا کنون بیش از ۱۱۰۰۰ عمل جراحی بینی موفق انجام داده است.

آدرستهران، میدان ونک، ابتداى گاندى شمالى، كوچه صانعى، پلاك ٣٣ ساختمان صدف، واحد ٣٢
شماره تماس۰۲۱-۸۸۶۷۹۱۲۲، ۰۲۱-۸۸۶۷۹۰۶۸، ۰۹۱۲-۹۲۳۸۲۹۷

دکتر احمد علی رجب پور

 • رتبه ۱ بورد جراحی کشور سال ۹۲
 • رتبه ۱ آزمون فوق تخصص جراحی پلاستیک کشور سال ۹۳
 • عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران
 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • عضو بنیاد ملی نخبگان ایران
آدرس
شماره تماس ۰۲۱۹۱۰۳۵۸۳۰

خطرات جراحی‌های زیبایی چیست؟

تمام جراحی‌ها از جمله عمل‌های زیبایی، دارای خطر هستند. اگر شاخص توده بدنی شما ۳۰ یا بیشتر باشد (چاقی) یا اگر مبتلا به دیابت هستید، ممکن است در معرض خطر بیشتری برای ایجاد عوارضی مانند لخته شدن خون در پاها یا ریه‌ها باشید.

 سیگار کشیدن نیز خطرات را افزایش می‌دهد و در بهبودی اختلال ایجاد می‌کند. شما با جراح خود ملاقات خواهید کرد که در مورد این خطرات و سایر خطرات مربوط به سابقه سلامتی خود صحبت کنید. در این مقاله با موضوع متخصص جراحی زیبایی کیست، عوارض احتمالی برای هر روش جراحی در ادامه آورده شده است.

خروج از نسخه موبایل